برای خرید دیگارد، با توجه به قیمت موبایل خود یکی از طرح ها را انتخاب کنید :

دیگارد

تا 20 میلیون تومان

85% جبران خسارت

خرید مبلغ 399 هزار تومان

دیگارد

تا 50 میلیون تومان

85% جبران خسارت

خرید مبلغ 1199 هزار تومان

دیگارد

تا 85 میلیون تومان

85% جبران خسارت

خرید مبلغ 1999 هزار تومان

چرا دیگارد ؟

برای‌همه‌گوشی‌ها تا 85 میلیون‌ تومان

%85 قیمت گوشی جبران خسارت

مدت زمان بیمه یکسال

برای گوشی نو و کارکرده

پرداخت خسارت آنی

با ارزش و مقرون به‌صرفه

خرید و فعالسازی کاملاً آنلاین

پشتیبانی 24 ساعته فعال

دیگه نگران چیزی نباش !!!
دیگارد هر نوع خسارتی رو پوشش می ده ...

سرقت کلی
سرقت کلی
شکست LCD
شکست LCD
آب خوردگی
آب خوردگی
آتش سوزی
آتش سوزی
نوسانات برقی
نوسانات برقی
حوادث طبیعی
حوادث طبیعی

بیمه موبایل

در حال حاضر گوشی موبایل یکی از اصلی‌ترین ابزارها در کارهای روزمره و حتی کسب و کارهای ما است و نیاز به آن، برای هر انسانی ضروری محسوب می‌شود. استفاده از گوشی‌های هوشمند در چند سال اخیر، به لطف پیشرفت تکنولوژی و ارتباط‌ها، به اوج خود رسید و به یک وسیله ضروری در زندگی هر فرد تبدیل شد.
گوشی‌های موبایل معمولا از پلاستیک یا شیشه ساخته می‌شوند که در مقابل ضربه و فشار، استحکام چندانی ندارند و با حداقل فشار، دچار آسیب‌دیدگی می‌شوند. از طرفی در چند سال اخیر، با بالا رفتن تورم جهانی و کمبود قطعات، شاهد افزایش قیمت تعمیر موبایل و هزینه قطعات بودیم.
از این رو شرکت‌های مختلفی تحت عنوان بیمه موبایل وارد بازار شدند تا خیال شما را بابت خرابی گوشی و حتی به سرقت رفتن آن‌، راحت کنند. شرکت فرنا در راستای ارائه خدمات جدید به مشتریان خود، طرح بیمه ریگارد را در اختیار شما قرار می‌دهد که با استفاده از آن، می‌توانید گوشی موبایل و تبلت خود را تحت پوشش بیمه قرار دهید.
قیمت گوشی‌های موبایل در حال حاضر از ۲ الی ۹۰ میلیون تومان شروع می‌شوند که هر کدام بسته به نوع محصول، هزینه تعمیر متفاوتی دارند. شرایط بیمه دیگارد این فضا را برای شما مهیا می‌کند که در طرح‌های مختلف، گوشی خود را متناسب با بودجه خود، تحت پوشش بیمه قرار دهید.
البته ناگفته نماند که بیمه دیگارد فقط محدود به خرابی گوشی نیست؛ با توجه به آمار منتشر شده، روزانه تعداد زیادی از گوشی‌ها و تبلت‌ها به سرقت می‌روند که صاحبین آن‌ها به دلیل مشغله زیاد و طولانی بودن روال قانونی برای پیگیری، بیخیال گوشی خود می‌‌‌‌شوند و به سراغ خرید گوشی یا تبلت جدید می‌روند. اما بیمه ریگارد برای گوشی‌های سرقتی هم در کنار شما است تا بلافاصله پس از به سرقت رفتن گوشی، خسارت وارد شده را به شما برگرداند.
شرایط بیمه دیگارد به ۳ دسته تقسیم می‌شود که شامل:
• طرح سبز: اگر ارزش مالی گوشی شما حداکثر تا ۲۰ میلیون تومان است، با پرداخت 399 هزار تومان،‌ می‌توانید در هنگام آسیب‌دیدگی گوشی تا ۸۵ درصد از قیمت گوشی خود را از دیگارد دریافت کنید که این طرح برای گوشی‌های پایین‌رده و میان‌رده، مناسب است.
• طرح نارنجی: اگر قیمت گوشی شما به ۵۰ میلیون تومان می‌رسد، هزینه بیمه به 1199 هزار تومان افزایش پیدا می‌کند؛ که در صورت بروز هر گونه حوادث، ۸۵ درصد از قیمت کل گوشی را دریافت خواهید کرد.
• طرح آبی: اگر صاحب گوشی‌های بالارده و لوکس هستید یا ارزش مالی گوشی شما حداکثر به ۸۵ میلیون تومان می‌رسد؛ با پرداخت فقط 1999 هزار تومان می‌توانید مانند دو طرح قبلی، تا ۸۵ درصد از قیمت موبایل را در صورت بروز هر گونه حادثه، دریافت کنید.

ادامه مطلب بستن
تفاوت طرح‌های دیگارد

سه طرح ذکر شده از بیمه دیگار از لحاظ پوشش،‌ مدت زمان و جبران خسارت‌ها هیچ تفاوتی با همدیگر ندارند و تنها تفاوت آن‌ها، در میزان هزینه پرداختی برای بیمه گوشی است.

خسارت‌های تحت پوشش دیگارد

دیگارد علاوه بر خرابی، شامل گوشی‌های به سرقت رفته هم می‌شود و حتی اگر هیچ شاهدی در محل نباشد؛ با تماس با پلیس می‌توانید تا ۸۵ درصد از خسارت گوشی خود را دریافت کنید. همچنین اتفاقاتی مانند حوادث طبیعی، آب‌خوردگی گوشی و آتش‌‌سوزی، تحت پوشش بیمه دیگارد قرار می‌گیرند و مشابه موارد قبلی، تا ۸۵ درصد میزان خسارت را متقبل می‌شود.

مدت زمان بیمه دیگارد

برای فعالسازی بیمه دیگار نیازی به مراجه به دفاتر خدماتی و کاغذبازی نیست؛‌ چرا که به صورت آنلاین تمامی مراحل فعالسازی قابل انجام هستند. از طرفی با یکبار پرداخت بیمه دیگارد، تا یکسال نیازی به پرداخت هیچگونه هزینه‌ای نیست.

روش دریافت خسارت بیمه دیگارد


از زمانی که تحت پوشش بیمه دیگارد قرار گرفتید و گوشی شما دچار خرابی شد؛ کافی است با داشتن مدارکی مانند کارت شناسایی، جعبه و متعلقات آن، گواهی بیمه یا شماره بیمه و فاکتور خرید اقدام به درخواست جبران خسارت کنید. در صورت به سرقت رفتن گوشی، ارائه کپی گزارش پلیس نیز الزامی می باشد.
شرایط بیمه دیگارد برای گوشی‌های کارکرده
در صورتی که صاحب یک گوشی کار کرده هستید، برای استفاده از بیمه دیگارد باید شرایط زیر را داشته باشید:
• اگر قیمت گوشی کمتر از ۱۰ میلیون تومان است، نباید عمر آن بیش از ۳ سال باشد.
• اگر قیمت گوشی بیشتر از ۱۰ میلیون تومان است یا گوشی در لیست پرچم‌دارها قرار دارد، زمان خرید تا ۵ سال احتساب می‌گردد.

گوشی‌ها و تبلت‌های تحت پوشش بیمه دیگارد

بیمه دیگارد تنها برای گوشی‌ها و تبلت‌هایی قابل استفاده است که مراحل ریجستری آن‌ها در سامانه همتا انجام شده باشد.