فرایند ارسال سفارش

همراهان ارجمند فرنا، ضمن عرض تشکر بابت انتخاب و اعتماد شما به فرنا، در هنگام ثبت سفارش خود، می‌توانید یکی از روش‌های زیر را برای ارسال کالای خود انتخاب نمایید:

1. پست پیشتاز (شرکت ملی پست)

پیگیری مرسوله پستی - پست - پیگیری مرسوله

 

 

کاربران گرامی، امکان ارسال کالا از این طریق برای تمامی نقاط کشور وجود دارد. در این روش، هزینۀ محصول اولیۀ ارسال، 79000 تومان بوده و به ازای هر کالای اضافه مبلغ 9.000 تومان به هزینه ارسال، اضافه خواهد شد. لازم به ذکر است که سفارشاتی که تا ساعت 10:00 ثبت شوند، همان روز تحویل شرکت ملی پست خواهند شد و سفارشاتی که بعد از ساعت 10:00 ثبت می‌شوند، روز بعد تحویل شرکت ملی پست خواهند شد. هزینه پست به نرخ مصوب شرکت ملی پست است و پروسه تحویل محصول به شما عزیزان 4 الی 5 روز کاری به طول می‌انجامد.

+ برای مشاهده و دریافت کد رهگیری پستی خود وارد پروفایل کاربری خود شوید، روی قسمت سفارشات کلیک کنید، کد رهگیری خود را یادداشت و از طریق پست رهگیری کنید.

2. تیپاکس

همراهان عزیز ، امکان ارسال سفارشات از طریق شرکت تیپاکس نیز برای شما عزیزان فراهم می‌باشد. هزینه ارسال از طریق تیپاکس پس کرایه می‌باشد و وابسته به مسافت طی شده است. لازم به ذکر است که سفارشاتی که روزهای شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 14:00 ثبت شوند و سفارشاتی که روز پنجشنبه تا ساعت 12:00 ثبت شوند، همان روز تحویل شرکت تیپاکس خواهند شد و سفارشات بعد از آن روز بعد تحویل شرکت تیپاکس خواهند شد. هزینه تیپاکس تا قبل از تحویل به شما عزیزان مشخص نیست و مرتبط با شرکت تیپاکس است و پروسه تحویل محصول به شما عزیزان 4 الی 5 روز کاری به طول می‌انجامد.

لازم است قبل از انتخاب این گزینه به عنوان روش حمل سفارشتان، منظقه های تحت پوشش تیپاکس را چک کنید. جهت مشاهده شهرهای تحت پوشش تیپاکس، کلیک کنید.

 

تیپاکس - پیگیری تیپاکس - پیگیری مرسوله تیپاکس - سفارشات تیپاکس - tip

3. فرنا پیک

در حال حاضر این روش ارسال، فقط مخصوص مناطق 22 گانۀ شهر تهران می‌باشد. سفارشاتی که تا ساعت 13:00 (روزهای شنبه تا چهارشنبه) و تا ساعت 10:00 (روز پنجشنبه) ثبت شوند، همان روز توسط پیک فرنا ارسال خواهند شد و سفارشاتی که بعد از این ساعت ثبت شوند، روز کاری بعد، ارسال می‌گردند. محصول شما تا ساعت 20:00 همان روز به دست شما میرسد.

4. پیک اکسپرس فرنا

مشتریان ساکن مناطق 22گانه تهران می‌توانند با انتخاب این روش سفارشات خود را حداکثر 2 ساعت بعد از پردازش مرسوله دریافت کنند. هزینه این روش بصورت پسکرایه بوده و براساس فاصله شما تا محل انبار مرکزی فرنا محاسبه خواهد گردید. سفارشاتی که تا ساعت 16 (روزهای شنبه تا چهارشنبه) و تا ساعت 12 (روز پنجشنبه) ثبت شوند در همانروز توسط پیک اکسپرس ارسال خواهند گردید.

5. تحویل حضوری از فرنا

سفارشاتی که تا 13 (روزهای شنبه تا چهارشنبه) و تا ساعت 10:00 (روز پنجشنبه) ثبت شود، همان روز می توانند کالای خود را دریافت کنند و سفارشاتی که بعد از این تایم ثبت شود در روز بعد می توانند کالای خود را تحویل بگیرند. در صورتی که تمایل دارید با فرنا بیشتر آشنا شوید، می‌توانید جهت تحویل سفارش خود، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 15:00 الی 17:00 و روزهای پنجشنبه از ساعت 12:00 الی 13:00 کالای خود را از طریق مراجعه به آدرس زیر، تحویل نمایید. لازم به ذکر است که ارائه کارت شناسایی سفارش دهنده، الزامی است.

آدرس فرنا: تهران، میدان فردوسی، مجتمع مرکز تجارت جهانی فردوسی، طبقه 3/1

6. ارسال با چاپار

هزینه ارسال به چاپار به صورت پس کرایه می باشد و وابسته به مسافت طی شده است. سفارشاتی که روزهای شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 14:00 ثبت شوند و سفارشاتی که روز پنجشنبه تا ساعت 12:00 ثبت شوند، همان روز تحویل شرکت چاپار خواهند شد و سفارشات بعد از آن روز بعد تحویل چاپار خواهند شد. پروسه تحویل محصول به شما عزیزان 4 الی 5 روز کاری به طول می‌انجامد. 

توسط اين صفحه مي توانيد درخواست پيگيري جهت سفارشاتي كه با شرکت چاپار  ارسال میشوند ، اقدام نمایید.دقت داشته باشيد كه در صورتي كه سفارش به وضعيت حمل شده تغيير وضعيت پيدا كرده است، توسط كدي كه در قسمت توضيحات (در قسمت تاریخچه سفارش-اطلاعات سفارش) درج شده است مي توانيد از سايت شرکت چاپار  استعلام نماييد . لطفا جهت پیگیری بر روی  لینک زیر کلید نمایید. پس از وارد شدن به لینک سامانه رهگیری چاپار مراحل زیر را طی نمایید:

1) کلیک بر روی  رهگیری بسته؛

2) کلیک بر پیگیری بارنامه در سمت چپ صفحه؛

3) وارد کردن شماره بار کد و سپس کلیک جستجو.         

7. ماهکس

امکان ارسال سفارشات از طریق شرکت ماهکس نیز برای شما عزیزان فراهم می‌باشد. هزینه ارسال از طریق ماهکس با توجه به حجم خرید و شهر مقصد از 85 تا 190 هزار تومان متغیر می‌باشد. لازم به ذکر است که سفارشاتی که روزهای شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 14:00 ثبت شوند و سفارشاتی که روز پنجشنبه تا ساعت 12:00 ثبت شوند، همان روز تحویل شرکت ماهکس خواهند شد و سفارشات پس از آن ساعات روز بعد تحویل شرکت ماهکس خواهند شد . پروسه تحویل سفارش به شما عزیزان 4 الی 5 روز کاری به طول می‌انجامد. لازم است قبل از انتخاب این گزینه به عنوان روش حمل سفارشتان، منطقه های تحت پوشش ماهکس را چک کنید.                            

ارسال سفارش از طریق ماهکس