ارسال محصول
ارسال سفارش از طریق ماهکس به چه صورت است و چه مدت طول می کشد؟

امکان ارسال سفارشات از طریق شرکت ماهکس نیز برای شما عزیزان فراهم می‌باشد. هزینه ارسال از طریق ماهکس برای استان تهران و البرز 75 هزار تومان، برای مراکز استان ها 97 هزار تومان و برای شهرهای اقماری 125 هزار تومان می‌باشد. لازم به ذکر است که سفارشاتی که روزهای شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 14:00 ثبت شوند و سفارشاتی که روز پنجشنبه تا ساعت 12:00 ثبت شوند، همان روز تحویل شرکت ماهکس خواهند شد و سفارشات پس از آن ساعات روز بعد تحویل شرکت ماهکس خواهند شد. پروسه تحویل سفارش به شما عزیزان 24 الی 48 ساعت به طول می‌انجامد. لازم است قبل از انتخاب این گزینه به عنوان روش حمل سفارشتان، منطقه های تحت پوشش ماهکس را چک کنید.

آیا می توان به صورت حضوری سفارش را از فرنا تحویل بگیریم؟

در صورتی که تمایل دارید با فرنا بیشتر آشنا شوید، می‌توانید جهت تحویل سفارش خود، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 15:00 الی 17:00 و روزهای پنجشنبه از ساعت 12:00 الی 13:00 کالای خود را از طریق مراجعه به آدرس زیر، تحویل نمایید. لازم به ذکر است که ارائه کارت شناسایی سفارش دهنده، الزامی است و خرید شما جهت تحویل حضوری باید قبل از ساعت 14 در روزهای شنبه تا چهارشنبه و قبل از ساعت 11 در روزهای پنجشنبه انجام شده باشد

آدرس فرنا کجاست؟

آدرس فرنا: تهران، میدان فردوسی، مجتمع مرکز تجارت جهانی فردوسی، طبقه 3/1

سفارش دادن و بازگرداندن
در صورت وجود مشکل سخت افزاری و یا نرم افزاری چگونه محصول خود را مرجوع کنیم؟

در صورتی که محصول شما، مشکل سخت افزار و باتری داشته باشد، شما می‌توانید در مهلت تست خود پس از هماهنگی با پشتیبانان ما، کالا را برای ما مرجوع کنید و در صورت تایید مشکل از طرف کارشناسان ما، بسته به انتخاب شما یا کالا برای شما تعویض می‌شود و یا مبلغ سفارش برای شما ظرف 72 ساعت کاری عودت می‌شود.

در صورتی که کالای انتخابی شما با کالایی که برای شما ارسال شده است، تفاوت‌هایی اعم از رنگ، مدل و مشخصات دیگر داشت چگونه سفارش خود را پیگیری کنیم؟

در صورتی که کالای انتخابی شما با کالایی که برای شما ارسال شده است، تفاوت‌هایی اعم از رنگ، مدل و مشخصات دیگر داشت، بدون باز کردن پلمپ محصول، با هماهنگی پشتیبانان ما، کالا را برای ما مرجوع کنید و در صورت تایید از طرف کارشناسان ما، بسته به انتخاب شما یا کالا برای شما تعویض می‌شود و یا مبلغ سفارش برای شما ظرف 72 ساعت کاری عودت می‌شود.

محصول را با بسته بندی کامل مرجوع کنم؟

لطفاً قبل از هر اقدامی با پشتیبانان ما تماس بگیرید. از ارسال محصول بدون هماهنگی با پشتیبانان فرنا جداً، خودداری کنید. برای ارسال، باید کالا در جعبه اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه مانند کابل، باطری، دفترچه راهنما، کارت گارانتی، بند و غیره به همراه کالای اصلی ارسال شود. اگر کالا دارای هرگونه رمز عبور (Password)، اپل آی دی (ID) یا الگو (pattern) است، لازم است توسط مشتری برداشته شود، تا کارشناسان ما امکان تست آن را داشته باشند.

کالای مرجوعی را با چه روشی ارسال کنیم؟

کالای مرجوعی خود را با پست پیشتاز برای ما ارسال کنید و فیش پرداختی پست خود را نگه‌ دارید، در صورت تایید مشکل، مبلغ پرداختی پست نیز برای شما عودت می‌شود. اگر ساکن تهران هستید، برای مرجوع کردن کالای خود می‌توانید یا با پیک فرنا یا با پیک خود، کالا را به دست ما برسانید تا روند بررسی تسریع شود. از نوشتن آدرس روی جعبه اصلی کالا، خودداری کنید و جعبه اصلی محصول را درون کارتن دیگری گذاشته، آن را ارسال کنید.

هزینه ارسال چطور محاسبه خواهد شد؟

اگر ایراد فنی یا وجود مغایرت، توسط کارشناسان ما تایید شود، هزینه‌های ارسال به عهده فرنا است.

پرداخت
روش های پرداخت وجه سفارشات به چه صورتی است؟

در حال حاضر خرید از فرنا برای شما عزیزان تنها از طریق پرداخت آنلاین صورت میگیرد، شما پس از انتخاب محصول موردنظر خود در فرنا و افزودن آن‌ها به سبد خرید و ثبت آدرس تحویل سفارش، به درگاه بانکی متصل می‌شوید.

سفارش های بالاتر از سقف درگاه های بانکی را به چه صورت پرداخت کنیم؟

همراهان گرامی فرنا، با توجه به محدودیت درگاه پرداخت تا سقف 100 میلیون تومان در هر پرداخت مطابق با قوانین بانک مرکزی، در صورتی که مبلغ سفارش شما بیشتر از 100 میلیون تومان می‌باشد، سفارش خود را به دو یا چند سفارش کمتر از 100 میلیون تومان تبدیل نموده و اقدام به پرداخت نمایید.