• خانه
  • شرایط بازگرداندن کالا

شرایط بازگرداندن کالا

همراهان ارجمند فرنا، مجموعه ما تمام تلاش خود را می‌کند که محصول شما در شرایط مطلوب به دست شما عزیزان برسد، با این حال ممکن است پس از خرید، به هر دلیل شما تصمیم بگیرید که کالا را مرجوع کنید. مجموعه فرنا این امکان را تا 7 روز پس از خرید با توجه به شرایط زیر، برای شما عزیزان در نظر گرفته‌است.

1- در صورتی که محصول شما، مشکل سخت افزار و باتری داشته باشد، شما می‌توانید در مهلت تست خود پس از هماهنگی با پشتیبانان ما، کالا را برای ما مرجوع کنید و در صورت تایید مشکل از طرف کارشناسان ما، بسته به انتخاب شما یا کالا برای شما تعویض می‌شود و یا مبلغ سفارش برای شما ظرف 72 ساعت کاری عودت می‌شود.

2- در صورتی که کالای انتخابی شما با کالایی که برای شما ارسال شده است، تفاوت‌هایی اعم از رنگ، مدل و مشخصات دیگر داشت، بدون باز کردن پلمپ محصول، با هماهنگی پشتیبانان ما، کالا را برای ما مرجوع کنید و در صورت تایید از طرف کارشناسان ما، بسته به انتخاب شما یا کالا برای شما تعویض می‌شود و یا مبلغ سفارش برای شما ظرف 72 ساعت کاری عودت می‌شود.

لازم به ذکر است، کالایی که برای ما مرجوع می‌کنید، باید در شرایط اولیه‌ و همراه با جعبه اصلی و اقلام همراه با آن، باشد.

کالا را چطور ارسال کنید؟

 لطفاً قبل از هر اقدامی با پشتیبانان ما تماس بگیرید.
از ارسال محصول بدون هماهنگی با پشتیبانان فرنا جداً، خودداری کنید.
برای ارسال، باید کالا در جعبه اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه مانند کابل، باطری، دفترچه راهنما، کارت گارانتی، بند و غیره به همراه کالای اصلی ارسال شود.
 اگر کالا دارای هرگونه رمز عبور (Password)، اپل آی دی (ID) یا الگو (pattern) است، لازم است توسط مشتری برداشته شود، تا کارشناسان ما امکان تست آن را داشته باشند.

  • کالای مرجوعی خود را با پست پیشتاز برای ما ارسال کنید و فیش پرداختی پست خود را نگه‌ دارید، در صورت تایید مشکل، مبلغ پرداختی پست نیز برای شما عودت می‌شود.
  • اگر ساکن تهران هستید، برای مرجوع کردن کالای خود می‌توانید یا با پیک فرنا یا با پیک خود، کالا را به دست ما برسانید تا روند بررسی تسریع شود.
  • از نوشتن آدرس روی جعبه اصلی کالا، خودداری کنید و جعبه اصلی محصول را درون کارتن دیگری گذاشته، آن را ارسال کنید.

هزینه ارسال چطور محاسبه خواهد شد؟

 اگر ایراد فنی یا وجود مغایرت، توسط کارشناسان ما تایید شود، هزینه‌های ارسال به عهده فرنا است.

 

شماره تماس جهت ارتباط با پشتیبانان ما:

021-58209

021-66342825

آدرس جهت ارسال کالا:

تهران،میدان فردوسی، مجتمع تجارت جهانی فردوسی،طبقه 6 واحد 4